Британська королева Єлизавета II та її капелюшки

Цього року королева Єлизавета ІІ святкуватиме 85-річний ювілей.

Ми говоримо "королева" - маємо на увазі капелюшки, ми говоримо "капелюшки" - маємо на увазі королеву Єлизавету II. Вона - справжня королева капелюшного стилю, 21 квітня 2011 року їй виповнюється 85 років. За ці роки майже неможливо було побачити Єлизавету II без головного убору на публічних заходах.

Британська королева завжди елегантна і завжди в капелюшку, підібраному в тон до вбрання. Її стиль бездоганний, погодьтеся, 85 років - час цілком для цього достатній. Одяг і капелюшки Єлизаветі ІІ шиють придворні дизайнери. Королева не обмежує себе у кольоровій гамі, але перевагу віддає чистим яскравим кольорам: канарково-жовтому, фуксії, зеленому, червоному і блакитному. На Королівських перегонах букмекери навіть приймають ставки на те, якого кольору капелюшок буде у королеви в цьому році.

І якщо у виборі кольору королева Британії виявляє певну сміливість, то щодо фасону вона набагато консервативніша. Усі її капелюшки не дуже широкополі і мають тулію середньої висоти. Та ж тенденція простежується і в декорі королівських капелюшків. Якщо капелюшок прикрашено плюмажем, то він не дуже розлогий і пухнастий, якщо квітами, то середніх розмірів і ніяких фруктів, футуристичних конструкцій - загалом, ніякого екстремізму. Ось вона, істинно королівська елегантність!

Повʼязані теми:

Наступна публікація