Із Ханни Монтани зробили секс-ляльку без її згоди

Із Майлі Сайрус, яка більш відома, як Ханна Монтана, зробили секс-ляльку, перший тираж якої розійшовся за 48 годин. Але як виявилось співачка не давала на це дозвіл.

Популярна співачка Майлі Сайрус, яка є героїнею популярного серіалу "Ханна Монтана" та кумиром дітей всього світу, стала прототипом секс-ляльки. І ці ляльки для дорослих стали надзвичайно популярними.

За словами власника компанії Pipedream Products Кевіна Джонсона, за ними вишикувалася справжня черга і весь перший тираж був розпроданий в термін менше сорока восьми годин.

Але, як виявилося, сама співачка не давала дозволу на використання на випуск подібного товару. Співачка обурена тим, що її популярність і зовнішність використовували в таких цілях. Схоже, що скоро ми почуємо ще про один судовий розгляд за участю зірки.

До речі, нещодавно в західних ЗМІ з'явилася інформація про те, що Майлі відновила свої стосунки з колишнім бойфрендом Ліамом Хемсвортом. Але сама знаменитість категорично заперечує це. Нагадаємо, що зіркова пара розлучилася в серпні минулого року. Через місяць вони відновили відносини, але в листопаді порвали їх остаточно.

Читайте також:

Джастін Бібер врятував маму від пожежі

Сексапільна Кім Кардашян не приховує свій целюліт

Емі Вайнхаус лікується, щоб вже цього року народити дитину

Повʼязані теми:

Наступна публікація