Святкова хода на честь Дня Перемоги в Києві

На головній площі країни пройшла хода, присвячена Дню Перемоги. Ветеранів ВВВ привітали квітами і незмінною піснею "День перемоги ".

Урочиста хода з нагоди Дня Перемоги пройшла на Хрещатику в Києві. Святкування Дня Перемоги на Хрещатику почалося о 10:00 з урочистої ходи центральною вулицею столиці.

Спочатку Хрещатиком проїхав бронетранспортер Збройних сил з копією прапора Перемоги на борту та у супроводі трьох офіцерів окремого полку президента. Далі прямували воїни почесної варти Міноборони з Державним прапором, прапорами міста-героя Києва, прапором ЗС і прапорами родів військ ЗС.

В офіційній святковій колоні Хрещатиком пройшло керівництво країни і Києва, активісти громадських організацій ветеранів війни, рота барабанщиків Київського ліцею ім. Івана Богуна та барабанщиці Державної податкової служби, прапороносна група почесної варти Міноборони зі штандартами чотирьох Українських і Партизанських фронтів.

Головною вулицею столиці проїхала військова техніка часів Великої Вітчизняної війни, зокрема, танк Т-34, автомобіль "Вілліс", ГАЗ-67 з гарматами, полуторка ЗіС-5, реактивна система залпового вогню "Катюша", бронетранспортер БА-64, мотоцикли з колясками М-72.

Хрещатиком пройшли також одягнені у військову форму часів ВВВ піхотинці, а також ветерани ЗС і силових структур.

Музичний супровід ходи забезпечив зведений військовий оркестр чисельністю 277 людей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація