У Києві обрали Міс Україна Всесвіт-2011

У ювілейному конкурсі краси "Міс Всесвіт" Україну представлятиме 22-річна одеситка.

В Києві пройшов конкурс краси "Міс Україна Всесвіт-2011", в якому 15 красунь боролися за право представляти Україну у Лас-Вегасі на ювілейному 60-му конкурсі краси "Міс Всесвіт".

Найкращу серед найкращих цього року обирало солідне журі: співачка Sonique, перша ракетка світу Кароліна Возняцькі, офіційний фотограф "Міс Всесвіт", "Міс США" і компанії "Rolex" Фаділь Бердиш, меценат Олександр Онищенко, боксер Костя Дзю, Оксана Ніколаєнко (сестра Олександри Ніколаєнко), Єлізавета Юрушева і директор конкурсу Ганна Філімонова. Для учасниць конкурсу "Міс Україна Всесвіт" і глядачів виступали зірки української та закордонної естради: дует "Алібі", Асія Ахат, Ольга Горбачова, Юрій Шатунов тощо.

Переможницею конкурсу краси стала 22-річна одеситка Олеся Стефанко. Друге і третє місце розділили між собою 18-річна Анастасія Бурак з Житомира та 20-річна мешканка Івано-Франківська Ірина Самулі. Переможниця конкурсу отримала в подарунок кольє із золота і дорогоцінних каменів вартістю $20 тис. Крім цього, всі п'ять фіналісток отримали путівки до Канн.

Фото Євген Бурляй/ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація