Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обрано переможницю конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2011"

За право представляти Україну на 60-му ювілейному конкурсі "Міс Всесвіт-2011" змагалися 15 учасниць, а переможницею стала одеситка - 22-річна Олеся Стефанко.

048.ua
048.ua
Олеся Стефанко
Конкурс краси "Міс Україна Всесвіт-2011" виграла 22-річна Олеся Стефанко з Одеси. Ім'я щасливої володарки титулу визначало міжнародне журі, яке очолила британська співачка Sonique.

Друге і третє місце розділили між собою 18-річна Анастасія Бурак з Житомира та 20-річна мешканка Івано-Франківська Ірина Самулі.

Крім Sonique, до складу суддів також увійшли перша ракетка світу Кароліна Возняцкі і офіційний фотограф "Міс Всесвіт", "Міс США" і компанії "Rolex" Фаділь Бердиш.

Крім того, серед членів журі були російсько-австралійський боксер і колишній абсолютний чемпіон світу з боксу Костянтин Дзю, Оксана Ніколаєнко (сестра Олександри Ніколенко, яка не змогла бути присутньою на конкурсі) і господиня бутік-готелю "Riviera" Єлизавета Юрушева.

Фінал конкурсу відбувся у мистецькому центрі "Мистецький арсенал", де за бажаний титул та право представляти Україну на 60-му ювілейному конкурсі "Міс Всесвіт 2011" змагалися 15 учасниць.

Плаття для конкурсанток пошила український дизайнер Юлія Айсіна. А вбрання, прикрашене коштовностями, для п'яти фіналісток пошила офіційний дизайнер конкурсу "Міс Всесвіт" Шеррі Хілл.

Переможниця конкурсу отримала в подарунок кольє із золота і дорогоцінних каменів вартістю $ 20 тис. Крім цього, всі п'ять фіналісток отримали путівки до Канн.

Корону красуні передала "Міс Україна Всесвіт-2010" Анна Пославська, яка цього року завоювала почесне 4 місце на конкурсі "Міс Всесвіт 2010".

Читайте також:

Українка посіла 4-е місце на конкурсі "Міс Всесвіт-2010"

Колишня Міс Всесвіт помолилася за мир між Китаями

Конкурс краси "Міс Всесвіт-2010" у Лас-Вегасі

ВідеоОбрано переможницю конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2011"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції