Анастасія Приходько відсвяткувала шкіряне весілля

Співачка вже три роки заміжня.

Українська співачка Анастасія Приходько, яка намагається тримати своє особисте життя в таємниці, відсвяткувала третю річницю сімейного життя.

Про урочисту подію зірка повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

"Зізнатися чесно, я навіть не знала, що три роки спільного життя називають шкіряним весіллям: вважається, що після трьох років родина, як живий організм, обзаводиться шкірою, яка скріплює пару в єдине ціле. Для нашої сім'ї – це дуже важлива подія, адже за словами психологів для кожної пари найбільш переломними є 3 роки спільного життя, 7 і 11 років. Я рада, що ми з чоловіком пройшли перший рубіж так і не розгубивши свої почуття одне до одного!" – поділилася Анастасія.

Анастасия Приходько

До речі, сама історія знайомства Анастасії з чоловіком Олександром досить незвичайна.

"Ми знайомі з самого дитинства, зі школи. Саша старший за мене і тому шкільного роману не було, я лише ходила і тихо в серці його любила, і ніхто не знав про це. Незабаром, коли мені виповнилося 18 був блискавичний роман, але ми не довго зустрічалися, нічого не вийшло, ми розійшлися. Періодично я дізнавалася, де Саша і що з ним, але на цьому все й закінчувалося. І ось, через 10 років, у мене виявився номер його телефону, і я просто вирішила зателефонувати і дізнатися, як він. Набрала, домовилися зустрітися".

Парочка пішла гуляти набережною згадуючи минулі часи, через 2 дні зустрілися знову і вже не розлучалися ні на хвилину. Через місяць Анастасія та Олександр розписалися.

Правда, хто ж цей загадковий чоловік, який підкорив серце Насті, вона не зізнається. Приходько лише поділилася, що її коханий – бізнесмен.

Анастасия Приходько

Від пишного гуляння на честь третьої річниці від дня весілля Анастасія та Олександр відмовилися

"Ми зняли будинок за містом куди і поїхали святкувати день народження нашої родини, - розповідає Приходько. - Ми запросили друзів, правда нікому нічого не стали говорити, потім, ближче до ночі, повідомили з якої нагоди зібралися, щоб на цьому не акцентувати увагу, а просто відпочивати і згадувати яскраві моменти з життя".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: