Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бумбокс" привезе "Голого короля" до Києва 18 листопада

Відомий гурт представить у столиці свій останній міні-альбом цієї суботи.

7 вересня стартував з концерту в Чернівцях концертний тур Бумбоксу - "Голий Король", і вже 18 листопада група виступить із презентацією однойменного EP у столичному "Палаці спорту". 

Загалом їхні концерти охоплять 16 міст України, також гурт виступить у Польщі, Португалії, Іспанії, США та Канаді.

Фронтмен групи Андрій Хливнюк розповів, що не писав пісню "Голий Король" про конкретного політичного діяча.

"Думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою - класичний хіп-хоп, зіграний наживо. Я говорю про "Сталевi квiти" і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню - "Болєльщік". І це буде супер-хіт! А ще  - "Колишня",  з якою ви добре знайомі. "Вечiр в Рiо", написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз... Шоста пісня, "Люди", в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек", - розповів він про останній міні-альбом "Бумбоксу".

"У "Королі" мені дуже хотілося, щоб пісні, і  не важливо скільки їх - шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об'єднані концептуально. Якщо це вдалося - чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде  вдвічі чудово", - додав Хливнюк.

Як відомо, для головної пісні цього міні-альбому група записала дві відеороботи. У першій - "Голий Король. Версія перша, на килимах" - змінений до невпізнаваності "Звукоцех" кіностудії Довженка, м'яке світло, килими на підлозі та вузьке коло запрошених. А у другій версії кліпу - дебош у супермаркеті та "сором" в Національному художньому музеї.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції