"Маму" Вєрки Сердючки сильно побили на Сорочинському ярмарку

"Маму" Вєрки Сердючки сильно побили на Сорочинському ярмарку

Разом із Інною Бєлоконь від нападників дісталося й її доньці.

Сценічна мама Вєрки Сердючки, акторка Інна Бєлоконь стала жертвою нападників.

Жінку та її доньку, 18-річну Яну, серйозно побили в ніч на п'ятницю на Сорочинському ярмарку. Як розповіли друзі Бєлоконь, у Інни та її чоловіка Олега є невеличкий ресторанний бізнес у Полтаві, де вони й мешкають. Щороку подружжя бере участь у Сорочинському ярмарку, пишуть "Вести".

"У них там є точка. Чоловіка Інни в той момент не було. Їй допомагали дочка і подруга. До них підійшли цигани. Стався конфлікт, і цигани, а їх, за словами Інни, було осіб дванадцять, накинулися на них з кулаками. Зараз Інна вся в гематомах, а у доньки - травма щелепи. Поліція, що приїхала за їхнім викликом, через численні синці на обличчі Інни навіть не одразу впізнала її", - розповіли друзі Інни.

Колега та близький друг Бєлоконь Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, поділився, що Інна навіть з ним зараз не розмовляє, бо їй важко. Проте артист сподівається, що вже до 23 серпня акторка більш-менш одужає, оскільки у них запланований концерт у Відні.

Данилко також розповів, що, на його думку, сталося у ресторані Інни. За словами Андрія, справа відбувалася вночі. Чи то Інна попросила циган, які відпочивали у її закладі, поводитися тихіше, то чи залишити ресторан, але слово за слово - і вони накинулися на неї і доньку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація