Балет Сухішвілі привіз до Києва 100 артистів

Національний балет Грузії Сухішвілі дав концерт у Києві. До української столиці грузинський балет приїхав у складі 100 артистів.

Грузинський національний балет Сухішвілі, який охрестили "Восьмим чудом Світу", завітав до Києва, де дав концерт із повним аншлагом у залі палацу Україна.

До 65-річного ювілею колективу танцюристи підготували нову програму, яка складалась із двох відділень. Поринувши у грузинську грацію та відточені рухи, глядачі насолоджувались танцями із хустками, свічками, кинджалами, мечами, з пляшкою на голові. Особливим сюрпризом для киян стала постановка українського народного танцю  "Гопак" в грузинському аранжуванні. Складалось враження, що завдяки високим стрибкам чоловіки із балету вміють літати, а дівчата - пластично плавати.

"Особливою популярністю користуються наші хлопці, їхній танець надихає, такий темпераментний динамічний, такий мужній, - каже Ніно Сухішвілі, продюсер балету. - Велика кількість прихильниць у нашого ансамблю, багато хто навіть приїжджає з міста в місто. Ми цих фанів вже знаємо".

Після київського концерту Грузинський національний балет Сухішвілі продовжить гастролі українськими містами, а 8-го березня знову виступить у столиці України.

До речі, виступ балету "Сухішвілі" було визнано найкращим на Бродвеї, а в Ла Скала вони виходили на біс 14 разів, завдяки чому, ансамбль потрапив до книги рекордів Гінесса. Також колектив знявся в скандальному фільмі "Georgia".

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

"ТіК" зібрав 97 людей на одній сцені

"Бумбокс" презентував дуетну роботу із Pianoboy

"Ляпіс Трубецкой" показав у Києві "Веселые картинки"

Повʼязані теми:

Наступна публікація