Джолі знову зіграє радянську шпигунку

Актриса Анджеліна Джолі зіграє у другій частині фільму "Солт", за умови, що її зацікавить сценарій.

Голлівудська аткриса Анджеліна Джолі знову зіграє російську шпигунку, яка так глибоко законспірована на своїй новій батьківщині, що стала справжньою американкою.

У першій частині фільму "Солт" Джолі знищила начебто всіх своїх російських колег з КДБ, так що для другої серії сценаристам потрібно придумати що-небудь більш оригінальне.

Сама актриса вже погодилася на зйомки, але за умови, що її зацікавить сюжет. Працювати над сіквелом буде той самий сценарист Курт Віммер. Ім'я режисера і будь-які інші деталі поки не розголошуються.

Світові касові збори "Солт" склали близько 300 мільйонів доларів, при бюджеті - 110 мільйонів доларів.Нагадаємо, за сюжетом перед тим, як стати агентом ЦРУ, Евелін Солт (Джолі) поклялася служити вірою і правдою своїй країні. І їй доведеться це довести, коли перебіжчик звинуватить її в тому, що вона є російським секретним агентом. Солт пускається в перегони, використовуючи всі свої вміння і багаторічний досвід таємного агента, щоб вижити, захистити свого чоловіка і залишатися на крок попереду від своїх колег з ЦРУ.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Наступна публікація