Глядач фільму "Сутінки" помер у кінотеатрі

Глядач фільму "Сутінки" помер у кінотеатрі

Житель Нової Зеландії помер під час фільму / Фото: kinopoisk.ru

Житель Нової Зеландії помер під час перегляду третьої частини вампірської саги "Сутінки".

23-річний житель Нової Зеландії був знайдений мертвим у кінотеатрі новозеландського Веллінгтона відразу після вечірнього сеансу фільму "Сутінки. Сага. Затемнення".

Працівник кінотеатру вирішив, що глядач заснув у кріслі, і попросив співробітника служби безпеки розбудити молоду людину. Проте зробити це не вдалося. На місце була викликана швидка допомога, але допомогти чоловіку медики вже не змогли.

За словами поліції, ніяких слідів насильницької смерті на тілі немає. Детектив називає випадок "нез'ясовним, але не підозрілим". Поліцейський сподівається, що причину смерті допоможе визначити розтин тіла.

Ім'я молодої людини поки не відомо. За відомостями поліції, загиблий - громадянин Нової Зеландії - подорожував по країні на самоті.

Кінотеатр, який був закритий на час проведення оперативно-слідчих заходів, зараз працює в звичайному режимі.

Світова прем'єра романтичного трилера "Сутінки. Сага. Затемнення" відбулася 30 червня. Художній фільм кінорежисера Девіда Слейд за однойменним романом Стефані Майєр встановив одразу кілька рекордів.

Картина стартувала одночасно в 4416 кінотеатрах Америки. У перші вихідні прокату сага про вампірів зуміла заробити більше 100 мільйонів доларів, зайнявши перший рядок у міжнародному бокс-офісі.

Читайте також:

У Лондоні презентували "Сутінки"

Зірки фільму "Сутінки" усамітнились у Берліні

Остання частина "Сутінків" буде у 3D-форматі

Третя частина вампірської саги "Сутінки"

Третя частина вампірської саги "Сутінки"

Повʼязані теми:

Наступна публікація