Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

Вчора, 29 травня, на каналі "1+1" пройшов другий епізод вокального шоу "Голос країни".

У другому епізоді "Вибору наосліп" зірковим тренерам довелося поборотися за кращі голоси. Зіркові тренери Діана Арбєніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та Стас П'єха у продовженні вокального шоу "Голос країни" долучили до своїх команд 14 учасників.

Першою виступала 20-річна Севіль Мємєтова із Сімферополя. Голос молодої артистки змусив повернутися одразу три крісла. Руслана, Олександр та Стас змагалися за молоду артистку, але Севіль обрала своїм зірковим тренером Руслану.
Наступним був виступ 21-річного киянина Романа Стоколоса. Хлопцю довелося обирати між Русланою та Стасом П'єхою і він вибрав останнього.

Киянку Євгенію Червоножко також обрали Руслана та Стас. Дівчина розповіла, що попередній учасник, Роман Стоколос, її хлопець. Тому Євгенія іде у команду Руслани, хоча попередньо мріяла працювати із Стасом.

Анну Ваха із Києва вибрав Стас П'єха. А щоб поміряти оригінальні окуляри, на сцену до Анни піднялися Олександр Пономарьов та Діана Арбєніна.

26-річна відома беквокалістка Дарина Мінєєва вразила своїм співом Олександра Пономарьова. Всі зіркові тренери відмітили чудовий голос дівчини.

Наступним також був вибір Олександра Пономарьова. Киянка Маріса Пуршен манерою виконання пісні Уітні Хьюстон вразила зіркового тренера. Після повороту крісел Стас П'єха шкодував, що не натиснув кнопку.

31-річний майор міліції Сергій Юрченко з Луганську потрапив до команди Діани Арбєніної. Діана зраділа власному вибору і прокоментувала, що тепер в її команді є справжній чоловік.

Киянка Ештар Раді змусила обернутися Руслану та Стаса. Незвичайний європейський тембр голосу та зовнішність змусили тренерів поборотися за учасницю. Ештар обрала своїм зірковим тренером Руслану.

Стас Конкін, 34-річний одесит, співав пісню Боба Марлі. Сонячне регі вразило Стаса П'єху і він натиснув кнопку з перших секунд виконання.

Наступним був вибір Діани Арбєніної. Її вразило виконання пісні "Молитва" юною учасницею Жанною Перегон, якій у день прослуховувань лише виповнилося 18 років.

19-річна Ксенія Шадурська, лауреат численний міжнародних музичних фестивалів, була обрана Олександром Пономарьовим.

23-річний Іван Ганзера став черговою сенсацією "Голосу країни" - усі четверо одночасно натиснули кнопку вибору. У Івана сильно обмежений зір – він майже не бачить. Діана Арбєніна відчула у голосі хлопця щастя переплетене з печаллю і відмітила: якщо він обере її, то буде співати різними мовами і сам буде постійно різним. Тож Іван Ганзера обрав Діану Арбєніну.

Соліст луганської обласної філармонії 20-річний Владислав Ситник. Владислав став четвертим учасником "Голосу", до якого повернулися всі четверо тренерів. Він обрав Олександра Пономарьова, оскільки вважає, що лише він зможе привести вокаліста до перемоги.

24-річна Ольга Орловська з Луцьку власною піснею вразила Діану Арбєніну. Дівчина сама акомпанувала собі на фортепіано. Це підштовхнуло зіркового тренера вийти на сцену і почати грати на барабанах. Ольга швидко вловила ритм і підіграла Діані. Арбєніна відмітила, що вони легко зіграються.

У другому епізоді участь також брав відомий український співак, фронтмен гурту "Мандри" Фома. На жаль, його не обрали.

Отже, у другому епізоді команди тренерів збільшилися на: Діана Арбєніна – 4 вокалісти; Олександр Пономарьов – 4 вокаліста; Руслана - 3 вокаліста; Стас П'єха – 3 вокаліста.

Учасники, яких відібрали зіркові тренери на "Сліпому прослуховуванні", проходять до наступного етапу шоу "Голос країни". Тренери ділять свої команди на пари, з яких потім, у вокальних боях "Один на один" обирають кращого.
Після епізодів "Один на один", до зіркових тренерів приєднуються телеглядачі, які своїми голосами вирішують, хто має залишити шоу, а хто – потрапити до "Фіналу".

У "Фіналі" вокалісти будуть змагатися за можливість отримати головний приз "Голосу країни" - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу - Universal Music Group.

Шоу "Голос країни" виходить на телеканалі "1+1" щонеділі, о 20:00

Читайте також:

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

"Голос країни" стартував в ефірі!

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків
   

Повʼязані теми:

Наступна публікація