Емі Вайнхаус знову лікується від алкоголізму

Дата публікації
Перегляди
2131
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Скандальна співачка Емі Вайнхаус знову потрапила до реабілітаційного центру. Співачка знову зловживає алкоголем.

Популярна виконавиця Емі Вайнхаус знову примудрилася потрапити в неприємну ситуацію. Схоже, що після кількох невдалих спроб побудувати відносини, створити сім'ю та народити дитини, дівчина втратила всяку надію на здійснення своєї давньої мрії. Внаслідок чого скандально відома виконавиця потрапила в реабілітаційний центр, і це напередодні масштабного європейського турне зірки.

За деякими даними, лягти в клініку змусив батько Емі. По дорозі в реабілітаційний центр дівчина не змогла утриматися від того, щоб не вжити алкоголь. Це в черговий раз стало доказом того, що співачці насправді була необхідна допомога лікарів.

Емі Вайнхаус пробуде в клініці кілька днів. Однак за твердженням агента співачки, звернення до реабілітаційного центру було зроблено за ініціативою самої артистки і необхідно було виключно в профілактичних цілях.

"Емі побажала сама лягти в клініку перед тим, як відправитися в турне. Це необхідно для того, щоб підготуватися до нього морально і реально оцінити свої власні сили", - повідомив агент.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2131
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація