Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Епатажна співачка Емі Вайнхаус сама прийшла до лікарні, бо надто сильно боліли її нові груди. Терпіти біль співачка більше не могла.

Емі Вайнхаус
Daily Mail
Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди
Емі Вайнхаус опинилася в лікарні. Причини госпіталізації співачки криються в ускладненнях після операції зі збільшення грудей.

Емі давно хотіла великі перси, і ось минулого року в жовтні вставила собі імплантати. Після чого у неї і почалися болі в грудях. Вже через місяць після пластики вона зверталася з цього приводу до лікарів. Ніяких поліпшень не було, і от новий похід до лікарні:

"Емі дуже мучилася, - розповідає анонім. - І тепер впевнена, що з грудьми потрібно щось робити. Вона думала, що зможе залишити імпланти на якийсь час, але біль посилюється.

Співачка пішла в клініку, і її залишили там під наглядом лікарів. Вони повинні вирішити, чи потрібно видаляти імпланти чи ні. Емі подобаються її округлості, і вона не хотіла б їх позбутися, але вона дуже стривожена болями". 

Вайнхаус з самого початку своєї кар'єри нікому не обіцяла бути хорошою і слухняною дівчинкою. Незважаючи на всі творчі заслуги, імідж Емі бездоганним не назвеш. Але нещоданво її знову застукали п'яною.

Читайте також:

П'яна Емі Вайнхаус кричала "суки" під час вистави

Силіконові груди Емі Вайнхаус випали із сукні

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: