Іван Ургант у програмі tkachenko.ua: я боюся набриднути

Іван Ургант у програмі tkachenko.ua: я боюся набриднути

Іван Ургант поділився грандіозними планами.

Гостем наступної авторської програми Олександра Ткаченка стане Іван Ургант.

Найпопулярніший телеведучий на території СНД 6 червня в 23.00 в ефірі каналу "1+1" розповість про свою першу зарплату і скільки він отримує зараз, про стосунки з Олександром Цекало і жінок, які йому подобаються.

Іван Ургант прийшов до студії програми tkachenko.ua стомленим після довгого перельоту та московських заторів, але як тільки ввімкнулася камера - повеселішав і змінився в обличчі. "У мене немає ніяких особливих масок, обличчя саме приймає вираз, що треба. Думаю, якби я раптом узяв і вийшов з образу того Урганта, якого всі звикли бачити, ви б здивувалися - це був би мовчазний чоловічок невеликого зросту зі злобним виразом обличчя", - сказав Олександру Ткаченку ведучий всіх найпопулярніших гумористичних програм на російському ТБ.

Ведучий "Великої різниці" і "Прожекторперісхілтон" пояснив Олександру Ткаченку, чому він не любить розмовляти про свою дружину і дітей, розповів на скількох роботах встиг себе спробувати до телебачення і поділився грандіозними планами: "Можливо восени вийде альбом, на якому будуть написані мною пісні".

Ургант також зізнався, що боїться набриднути глядачеві і постійно працює над цим. Відверта розмова Олександра Ткаченко та Івана Урганта - в ефірі телеканалу "1+1" 6 червня в 23.00.

Читайте також:

Віталій Кличко у програмі tkachenko.ua: я намагаюся контролювати свої емоції

Михайло Саакашвілі в програмі tkachenko.ua: я здивувався, що кадрів гірше краватки в ефірі не було

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація