Михайло Саакашвілі в програмі tkachenko.ua: "Я здивувався, що кадрів гірше краватки в ефірі не було"

23 травня на телеканалі "1+1" - прем'єрний випуск нового авторського проекту Олександра Ткаченка tkachenko.ua.

У першому випуску Олександр Ткаченко поговорить з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі на його території - в чотирьохповерховій президентській резиденції в Тбілісі.

Герой першої програми Олександра Ткаченка - молодий реформатор, який навчався в Київському університеті і дружить з Віктором Ющенко. Михайло Саакашвілі прийшов до влади після грузинської революції троянд. "У нас на вулицях стріляли, система охорони здоров'я, освіти, правопорядку - все полетіло до чорта. Я коли приїжджав до Києва, і бачив, що у вас світлофори працюють і світло горить у вікнах - мене біла заздрість брала", - зізнався Саакашвілі Олександру Ткаченко. За його словами, частково саме завдяки тому, що Грузії довелося починати демократичні реформи з чистого аркуша, вони виявилися набагато ефективнішими, ніж аналогічні процеси в пост-революційній Україні.

"Останні 6 років у нас люди не їдуть за кордон, а повертаються. Повертаються мізки і кадри, які отримали досвід в розвинених країнах, молодь перестала виїжджати. Я впевнений, через 3-5 років ми будемо новим Сінгапуром", - стверджує президент Грузії.

Михайло Саакашвілі прокоментував відоме відео, яке облетіло увесь світ під час загострення конфлікту в Південній Осетії - те, де президент жує краватку. Крім того, він пояснив Олександру Ткаченко, чому не збирається балотуватися на третій президентський термін і чи може стати новим прем'єр-міністром Грузії, і розповів що правда - а що ні - в плітках про його численні романи і вечірки.

Відверта розмова Олександра Ткаченка з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі - 23 травня о 23:30 на каналі "1+1".

Читайте також:

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

Стас Костюшкін та Євген Нікішин перемогли у шоу "Зірка+Зірка 2"

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: