Майкл Джексон стане персонажем комп'ютерної гри

Шанувальники Майкла Джексона зможуть навчитись танцювати, як їхній кумир завдяки комп'ютерній грі.

Компанія Ubisoft випустить комп'ютерну відеогру, яка допоможе фанатам Майкла Джексона навчитися танцювати як їх кумир, а за наявності вокальних даних - і заспівати від його особи. Творці іграшки описують її як "танцювальне караоке" і позиціонують у вигляді альтернативи таким популярним симуляторам, як Rock Band і Guitar Hero.

За угодою з фондом Майкла Джексона в грі будуть використані пісні легендарного музиканта Billie Jean, Beat It та ін, а також записи, які демонструють його характерні танцювальні па. Найбільш вмілі наслідувачі зможуть в кінці гри одягнути на себе корону "короля поп-музики".

"Майкл завжди прагнув використати нові можливості та технології, щоб донести свою музику самої широкої аудиторії, - зазначив виконавчий директор Ubisoft Ів Гіллемо. - І він напевно б вітав вихід такої гри. Інтерактивний характер цього симулятора дасть змогу Майклу стати ближче до своїх шанувальників - в буквальному сенсі".

Передбачається, що нова гра під кодовою назвою "заспівай і станцюй як Джексон" буде презентована на ринку наприкінці 2010 року.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Повʼязані теми:

Наступна публікація