Майкл Джексон стане персонажем комп'ютерної гри

Дата публікації
Перегляди
1672
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Шанувальники Майкла Джексона зможуть навчитись танцювати, як їхній кумир завдяки комп'ютерній грі.

Компанія Ubisoft випустить комп'ютерну відеогру, яка допоможе фанатам Майкла Джексона навчитися танцювати як їх кумир, а за наявності вокальних даних - і заспівати від його особи. Творці іграшки описують її як "танцювальне караоке" і позиціонують у вигляді альтернативи таким популярним симуляторам, як Rock Band і Guitar Hero.

За угодою з фондом Майкла Джексона в грі будуть використані пісні легендарного музиканта Billie Jean, Beat It та ін, а також записи, які демонструють його характерні танцювальні па. Найбільш вмілі наслідувачі зможуть в кінці гри одягнути на себе корону "короля поп-музики".

"Майкл завжди прагнув використати нові можливості та технології, щоб донести свою музику самої широкої аудиторії, - зазначив виконавчий директор Ubisoft Ів Гіллемо. - І він напевно б вітав вихід такої гри. Інтерактивний характер цього симулятора дасть змогу Майклу стати ближче до своїх шанувальників - в буквальному сенсі".

Передбачається, що нова гра під кодовою назвою "заспівай і станцюй як Джексон" буде презентована на ринку наприкінці 2010 року.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація