Мела Гібсона запросили до Києва

Такі знаменитості, як Мел Гібсон, Міла Йовович, Гаель Гарсія Берналь і Ванесса Редгрейв можуть приїхати на Київський Міжнародний кінофестиваль.

Знаменитий голлівудський актор Мел Гібсон може стати гостем Київського Міжнародного кінофестивалю (КМКФ), який цього року відбудеться в столиці з 2 по 8 липня. Зараз ведуться переговори з Гібсоном щодо його приїзду в українську столицю.

Крім цього, обговорюється приїзд Міли Йовович, Гаеля Гарсія Берналя і Ванесси Редгрейв.

Цього ж року у КМКФ вперше з'явиться своя художня рада. До її складу увійшли такі знакові постаті як Роман Балаян, Ада Роговцева, Андрій Курков, Лариса Кадочникова, Руслана Писанка, Михайло Голубович, Олександр Ітигілов, Володимир Бистряков та Ніна Ільїна.

Передбачається, що однією з основних тем фестивалю цього року стане музична складова кіно. В основній конкурсній програмі будуть представлені фільми з сильною музичною частиною. Деякі позаконкурсні програми також будуть присвячені музиці, серед них - Музичне кіно світу (найкращі музичні фільми, зняті за останній рік), програма документального кіно про життя і творчість відомих музикантів.

Засновано навіть спеціальну премію імені Дмитра Тьомкіна, знаменитого американського кіно-композитора ХХ століття, володаря 4 "Оскарів" і 6 "Золотих глобусів", вихідця з Росії, "За високі досягнення в галузі кіно-музики". На вручення премії збирається приїхати його вдова - Тьомкіна Олівія Дуглас.

Планується, що в рамках музичного блоку кінофестивалю щовечора відбуватимуться кіно-концерти за участю відомих зарубіжних та українських колективів.

Тим часом залишається відкритим питання про те, хто обійме почесне місце Президента кінофестивалю (Богдан Ступка, як відомо, залишив цю посаду).

"У мене буде новий міжнародний проект, - прокоментував Богдан Сильвестрович свій відхід. - І пов'язаний він не з кінематографом, а з театром".

Читайте також:

Мел Гібсон зізнався у побитті Григор'євої

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація