Мел Гібсон зізнався у побитті Григор'євої

Голлівудський актор Мел Гібсон дав згоду взяти на себе провину в побитті Григор'євої в обмін на гарантію пом'якшення покарання.

Несподіваний поворот отримала справа про взаємні претензії між відомим голлівудським актором Мелом Гібсоном та його колишньою цивільною дружиною Оксаною Григор'євою. Гібсон дав згоду взяти на себе провину в побитті Оксани в обмін на гарантію пом'якшення покарання.

Як повідомляють ЗМІ, так звана угода з правосуддям дозволить акторові уникнути тривалого розгляду і тюремного терміну.

Адвокат виконавця Блер Берк підкреслив, що його клієнт зважився на цей вимушений крок, зваживши всі "за" і "проти". Гібсон упевнений, що здатний узяти гору в судовому процесі, проте не хоче, щоб судова тяганина негативно вплинула на психіку його дітей.

"З 20-річного досвіду адвокатської практики я знаю, що іноді правосуддя дістається клієнтам занадто дорогою ціною. Це безпосередньо стосується Мела, чиє право на справедливий суд неминуче обумовлює пильну увагу з боку ЗМІ", - пояснив Берк.

Паралельно зі звинуваченням Гібсона в насильстві судова влада Лос-Анджелеса розбирає заяву самого актора, що звинувачує Григор'єву в шантажі - вимаганні грошей в обмін на аудіозапис, який компрометує актора.

Прокуратура досі не вирішила, чи пред'являти офіційні звинувачення Оксані.

Читайте також:

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: