Складено рейтинг найбільш смердючих міст світу

У ТОП-5 найбільш смердючих міст в світі увійшла Венеція. А очолив список мексиканський Канкун. Запах тутешніх каналізацій псує найкращий відпочинок.

Пошуковий сервіс Skyscanner позначив ТОП-5 найбільш смердючих міст в світі.

Лідерство в цьому невтішному списку отримав мексиканський Канкун. Запах тутешніх каналізацій може зіпсувати навіть найкращий відпочинок, відзначають фахівці.

На другому місці виявилося одне із найпопулярніших у туристів італійських міст - Венеція. Причиною є те, що влітку у Венеції відчувається неприємний запах з каналів, в які викидаються каналізаційні відходи.

Любителям запаху зіпсованих яєць треба обов'язково побувати в місті Роторуа (Нова Зеландія), яке розмістилося на третій сходинці. Запах видають геотермальні джерела.

У селі Сент-Хелен Окленд у британському графстві Дарем ферма, на якій вирощують цибулю, змушує жителів і туристів не ходити по місту, а сховатися в будинку за чашкою чаю.

На п'ятому місці - Кот д'Ор - у цьому місті виготовляють найбільш смердючий сир у світі. Покупців сиру не пустять у громадський транспорт.

Тут кажуть: "Краще нюхати спітнілі шкарпетки, ніж цей сир". А ось туристи заради цікавості йдуть на все, щоб спробувати сир.

Читайте також:

ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу

Топ-10 найбільш комфортабельних в'язниць світу

У Німеччині продають парфуми з запахом крові, поту і сечі

Повʼязані теми:

Наступна публікація