На UFW лондонська вишуканість та "п*дарська мода"

У Києві стартував 28-й Ukrainian Fashion Week. Свої колекції показали п'ять дизайнерів.

28-й Ukrainian Fashion Week розпочався 16 березня презентацією книги "Voronin", яка написана про життя та успіх Михаїла Вороніна. Того ж вечора свої колекції у перший день UFW представили п’ять дизайнерів. Відкривала Український тиждень моди POUSTOVIT.

Лілію Пустовіт на створення колекції надихнула арія Сasta Diva з опери "Норма" Вінченцо Белліні - в ній жриця лісового племені друїдів Норма волає до богів, які мають зміцнити її народ у боротьбі з римлянами. На думку Лілії, ця арія розкриває для людей красу, силу і нетлінність їхніх почуттів. Дизайнер звернулася до теми природи та її природних фарб. Кольори у її колекції – темно-зелені, сині. На показ до Лілії Пустовіт завітали телеведуча Ольга Герасим'юк, дизайнер Діана Дорожкіна, телеведучі Василіса Фролова і Кароліна Ашіон, Лілія Подкопаєва, Юрій Горбунов.

А ось VICTORIA GRES представила колекцію під назвою "Жінки англійського лейтенанта", у якій переважали довгі спідниці, об’ємні хутряні шарфи, кольорові колготи та босоніжки. Одні зі спідничок надзвичайно сподобалась учасниці тріо "ВІА Гра" Надії Мейхер-Грановській, яка відвідала показ.

А ось концепція нової колекції NOTA BENE & KARAVAY - матриця моди: подібність "організації" структури тканини (стандартне полотно) і "клітинок" комп'ютерного монітора. Дизайнера привернула естетика 8-бітових картинок, піксельований шрифтів і музика в форматі MIDI, сформованих в 90-ті роки.

Володар першої премії Best Fashion Awards в номінації "Найкращий дизайнер чоловічої моди" Віктор ANISIMOV показав колекцію, у якій переважали завужені штани та шорти. Моделі виходили на подіум із книгами та в "ботанських" окулярах.

"Друзі звинувачують мене у тому, що я пропагую "п*дарську моду", а в колекції було 30 % широких штанів. Але хіба їх хтось помітив. Худорлявість визначає стиль", - сказав Віктор.

А от a.Tan показав колекцію із бавовни, дикого шовку, тонкої шерсті та легкого шифону. Акцент було зроблено на деталях із квітковими принтами – капюшони, шарфи, сережки.

Читайте також:

"Король костюмів" Воронін презентував книгу про своє життя

Армані поспівчував колезі Гальяно

На UFW моделі в навушниках від Lady GaGa та з травою на обличчі

Український тиждень моди стартував у Києві

Український тиждень моди стартував у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація