"Король костюмів" Воронін презентував книгу про своє життя

Відомий український модельєр Михаїл Воронін представив книгу "Voronin", у якій розповідається історія його успіху.

В рамках Українського тижня моди відбулась презентація книги VORONIN, у якій викладена історія успіху українського "короля костюмів" Михаїла Вороніна.

Книга має біографічний характер. Автором її є Алекс Штрай.

"Михаїл Воронін не відноситься ні до оптимістів, ні до песимістів. Та й маніяком, який мріє переодягти всіх у свої костюми, його назвати не можна. Секррет його успіху в іншому. Він вміє акумулювати інтелектуальну, психічну та фізичну енергію великої кількості людей", - сказав автор книги.

Сам Михаїл Воронін сказав про історію, описану у книзі так:

"У кожного з нас свої сходи до життя. Всі ми схильні судити, порівнювати, хто забрався вище, а хто стоїть на сходинці позаду нас. Я піднявся достатньо високо і тепер з цієї висоти дивлюсь на пройдений шлях, на ці сходи свого життя часом з посмішкою, часом з гордістю, часом із сумом".

Друг Вороніна, телеведучий Ілля Ноябрьов, який був ведучим презентації книги, про Михаїла сказав так:

"Я один із перших, хто прочитав цю книгу. Ми з Михаїлом Львовичем давні друзі. Я дуже радий, що нарешті з'явилась ця книга. Це не просто реферат на тему життя Вороніна, там є образи, там є історія, там є життя».

До речі, Михаїл Воронін закриватиме Ukrainian Fashion Week. Для свого показу він підготував 65 одиниць одягу.

"Зараз я думаю, як зробити показ мінімальним, бо на сьогодні: 35 чоловічих, і 30 жіночих одиниць одягу. Щодо жіночої колекції, то це поважні заможні жінки. Цей одяг не для тих жінок у порваних джинсах, це для жінок, якими хочеться захоплюватись".

Читайте також:

Армані поспівчував колезі Гальяно

На UFW моделі в навушниках від Lady GaGa та з травою на обличчі

Ukrainian Fashion Week: ділові жінки та ніжні леді

Повʼязані теми:

Наступна публікація