ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу

Складено рейтинг найнезвичайніших готелів, серед яких і готель у вигляді хом'яка, готель зі сміття, готель із солі та інші.

Складено рейтинг найдивовижніших та незвичайних готелів світу. Кожен готель має ексклюзивний дизайн та архітектуру. Швидше за все і пожильці цих готелів не звичайні люди, а поціновувачі специфічного відпочинку.

Одним з найнезвичайніших готелів у рейтингу є готель у вигляді мисливського собаки. Він побудований у вигляді мисливського пса. Інтер'єр також виконаний у вигляді собак.

Готель у вигляді будинків

Цей готель виглядає, як головоломка. Він складається з невеликих будиночків надбудованих один над одним. Дизайн був розроблений архітектурною майстернею WAM Architecten. Готель складається з 11 поверхів і має 160 номерів на будь-який смак.

Готель у вигляді хом'яка

Цей готель знаходиться у Франції. Внутрішній його вигляд нагадує лігво хом'яка. За 99 євро на добу кожен відвідувач може себе відчути як у лігві хом'яка. Гості готелю можуть навіть покрутити велике колесо з хом'яком.

Готель V8

Він розташований в Німеччині. Це справжній рай для поціновувачів автомобілів, всі ліжка виконані у формі машин. Весь інтер'єр виконаний в автомобільному стилі.

Китайський готель Tianzi

Готель більше нагадує гігантську статую. Він виконаний в китайському стилі і складається з 10 поверхів. Побудований був цей дивовижний готель в 2001 році, пізніше був внесений до Книги рекордів Гіннесса.

Готель зі сміття

Цей готель розроблений німецьким архітектором HA Schult і знаходиться в Іспанії. Він зроблений з 12 тонн сміття, який зібрали на європейських пляжах. У ньому всього п'ять кімнат.

Музичний готель в Берліні

Стелі і стіни готелю оформлені в музичному стилі з гітарами та іншими інструментами на стелі.

Готель 9h

Японський готель-капсула побудований в 1979 році. Кожен номер в ньому виконаний у вигляді капсули.

Літературний готель

Перший в світі літературний готель, для людей мистецтва. Знаходиться він у Франції. Номери в цьому готелі мають дуже добру звукоізоляцію. Він відзначається тим, що читати книги можна в повній тиші.

Готель із солі

Такі готелі зараз з'являються в різних країнах в усьому світі. Але цей готель відрізняється тим, що він повністю побудований з солі - підлога, дахи та стіни. Розташований він на східному узбережжі Болівії.

Читайте також:

У Києві збудують готель для бомжів

У Мілані із трамвая зробили сауну

Українські мазохісти відзначили "професійне" свято

Повʼязані теми:

Наступна публікація