На "1+1" розіграються "Сімейні драми"

На "1+1" розіграються "Сімейні драми"

"1+1" готує проект "Сімейні драми"

Телеканал "1+1" приступив до роботи над проектом "Сімейні драми", що розповідає про складні ситуації, в яких опиняються прості люди.

Восени канал "1+1" покаже "Сімейні драми". Це не вигадані історії, а реконструкція реальних подій, які можуть трапитися з кожною родиною: зради, боргові ями, важкі діти, конфлікти з батьками.

У кожному домі є свій "скелет у шафі". І свої нерозв'язані проблеми. Рано чи пізно таємне стає явним, а конфлікти досягають критичної точки. Перед героями встає одвічне питання: що робити? Як вирішити ситуацію, виходу з якої не бачить ніхто? Як жити далі?

Батько двох синів несподівано дізнається, що безплідний, а, отже, не може бути батьком своїх дітей. Жінка, яку чоловік залишив заради коханки, змушена подати на аліменти, а в результаті опиняється перед загрозою бути позбавленою материнських прав. 18-річна дівчина, яка дуже любить своїх батьків, раптом дізнається, що вона для них прийомна і вирішує шукати свою справжню маму. Курортне знайомство переростає в нав'язливе переслідування і погрози.

Історії героїв "Сімейних драм" когось шокують, а комусь здадуться знайомими. Але головне – вихід є завжди. З будь-якої ситуації.

Прем'єра шоу "Сімейні драми" відбудеться восени на телеканалі "1+1".

Читайте також:

"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

"1+1" оголошує кастинг гіпноз-шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?"

"1+1" покаже серіал "Доктор Тирса" з Пореченковим в головній ролі

Повʼязані теми:

Наступна публікація