Олексій Панін та його донька оголошені у розшук

Олексій Панін та його донька оголошені у розшук

Олексій Панін з донькою / Фото: Теленеделя

Колишня дружина Олексія Паніна більше року не бачила свою доньку, яку переховує актор. Суд об'явив Паніна та його доньку у федеральний розшук.

Два роки актор Олексій Панін ділив доньку Аню зі своєю колишньою цивільною дружиною Юлією Юдінцовою. Навесні цього суд виніс своє рішення: або актор віддасть дівчинку колишній дружині добровільно, або зробить це примусово. Проте мати, як і раніше не бачила своєї дитини.

31 травня судові пристави направили Паніну і його адвокатам постанову, згідно з якою актор повинен протягом п'яти днів у добровільному порядку передати дитину матері. Цю вимогу суду актор проігнорував.

"Панін зник у невідомому напрямку разом з дочкою. Судовим приставам не вдалося з'ясувати, де зараз знаходяться актор і дівчинка, - розповів друг Юлії Юдінцової.

Адвокат Юлії Дмитро Густов направив скаргу, після чого судові пристави оголосили дитину у федеральний розшук.

"Моїй Анічці зараз два роки і дев'ять місяців. Ви уявіть собі тільки, я не бачила свою дочку вже більше року! Зараз Панін ховає дитину - ховає невідомо де. Подала заяву в розшук, сподіваюся, що це зіграє якусь роль, і я зможу побачити свою дитину", - прокоментувала ситуацію Юля.

За порадою адвоката вона має намір позбавити актора батьківських прав або хоча б частково обмежити їх.

Вона припускає, що її донька зараз знаходиться у Володимирській області, в селі Данилівка, де в актора є будинок. Юля там побувала двічі за останній час, проте побачити дитину їй так і не вдалося. На дзвінки колишньої дружини Олексій не відповідає.

Зате актор охоче прокоментував останні події журналістам: "Ця жінка переслідує мене, пише якісь дивні заяви в міліцію лише з однією метою - вона піариться, хоче звести наклеп на мене і мою сім'ю. Як я їй можу довірити дитину, якщо вона лежала кілька місяців в божевільні? Донька живе зі мною. Ми не ховаємося. Не думаю, що була якась необхідність оголошувати мене у федеральний розшук - все це підступи моєї колишньої дружини".

Читайте також:

Григор'єва хоче позбавити Гібсона батьківських прав

Ліза Боярська вийшла заміж у джинсах

Катерина Гусєва вагітна

Повʼязані теми:

Наступна публікація