Катерина Гусєва вагітна

Російська актриса Катерина Гусєва очікує на народження другої дитини і хоче, щоб це була дівчинка.

Актриса Катерина Гусєва більше не приховує свій кругленький животик. Та й нема чого - вона просто світиться від щастя в очікуванні другої дитини, і навіть аномальна спека в Москві не впливає на її самопочуття.

"Зараз Катя разом з чоловіком Володимиром відлетіла на зйомки, - розповіла помічниця Гусєвої Лілія. - Незважаючи на своє цікаве положення, вона досі задіяна у двох проектах. Володимир всіляко підтримує дружину і намагається весь час бути поруч з нею".

Разом подружжя вже 14 років, і у них є син - 11-річний Олексій. Кажуть, зважитися на другу дитину Гусєвій було нелегко, адже останні роки вона цілком віддавала себе кіно і театру.

"Зараз Катя говорить, що в першу чергу вона жінка і, мама, а потім актриса, - продовжує Лілія. - Її вагітність проходить добре, і, як тільки буде перерва в зйомках, вона планує записатися в басейн і зайнятися йогою".

Поповнення в сім'ї актриси очікується цієї осені. Дізнаватися стать майбутньої дитини пара поки не поспішає, але дуже хоче, щоб народилася донька.

Читайте також:

Катерина Гусєва знялась у садомазо сценах

Катерина Гусєва роздяглась перед 20 чоловіками

Орбакайте прилетіла на устриці до Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: