Оприлюднено сюжет "Піратів Карибського моря-4"

На Гаваях розпочались зйомки четвертої частини фільму "Пірати Карибського моря". У фільмі з'явиться голлівудська зірка Пенелопа Крус.

Студія Walt Disney оголосила, що зйомки четвертої частини "Піратів Карибського моря-4" стартували на Гаваях, а також розкрила деякі деталі сюжету.

Стало відомо, що в новій частині популярної кіноепопеї пірат Джек Горобець зустрінеться з жінкою зі свого минулого (Пенелопа Крус).

Екстравагантний капітан Чорної перлини піддасться на вмовляння знайомої, яка приведе його на борт легендарного корабля, що належить прославленому флібустьєру Чорна Борода (Йен Макшейн).

Примітно, що Walt Disney оприлюднила деталі сюжету четвертих Піратів одночасно з тим, як британський таблоїд The Sun повідомив, що сценарій нової серії франшизи ледь не став надбанням громадськості після того, як копію цього тексту співробітники Disney забули у лондонському кафе.

За даними газети, 194-сторінковий текст сценарію "Піратів Карибського моря: На дивних берегах" було знайдено одним з відвідувачів бару, який передав сценарій в The Sun. Звідти текст повернувся назад в Disney.

Читайте також:

"Піратам Карибського моря" потрібні жінки зі справжніми грудьми

Роль Джека Горобця в "Піратах Карибського моря-4" скоротять

"Піратів Карибського моря-4" зніматимуть на Гаваях

Повʼязані теми:

Наступна публікація