Джексон після смерті заробив мільярд доларів

"Король поп-музики" Майкл Джексон заробив мільярд доларів після своєї смерті. Як його рідні витратять гроші - невідомо.

За рік після смерті Майкла Джексона його статки збільшилися на один мільярд доларів. Такі дані отримали американські фінансисти.

Згідно з цими підрахунками, 383 млн доларів спадкоємцям короля поп-музики принесли продажі альбомів. Ще 400 мільйонів доларів вони заробили на фільмі "Ось і все". Крім цього 50 мільйонів доларів заробила музична фірма Mijac, що належала Джексону. Близько 80 мільйонів доларів принесли акції компанії Sony / ATV, якими володів співак.

Гроші, що залишилися родичі покійного виконавця отримали від продажу ліцензій на використання його образу і записів. Зокрема, більше 30 мільйонів доларів виплатила компанія Sony Music Entertainment, яка вирішила протягом семи років випустити 10 альбомів із записами останніх пісень Майкла Джексона. У цей список потраплять також композиції, які ніколи не потрапляли в ефір. Відповідно до умов контракту, спадкоємці короля поп-музики зароблять на даній угоді від 200 до 250 мільйонів доларів.

Ще близько шести з половиною мільйонів доларів склали доходи від продажу квитків на концертний тур This Is It, який збирався провести Джексон. Відзначимо, що в рамках даної програми співак не встиг влаштувати жодного шоу. Однак багато його прихильників не стали повертати квитки, зберігши їх як сувеніри.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Повʼязані теми:

Наступна публікація