Джексон після смерті заробив мільярд доларів

"Король поп-музики" Майкл Джексон заробив мільярд доларів після своєї смерті. Як його рідні витратять гроші - невідомо.

За рік після смерті Майкла Джексона його статки збільшилися на один мільярд доларів. Такі дані отримали американські фінансисти.

Згідно з цими підрахунками, 383 млн доларів спадкоємцям короля поп-музики принесли продажі альбомів. Ще 400 мільйонів доларів вони заробили на фільмі "Ось і все". Крім цього 50 мільйонів доларів заробила музична фірма Mijac, що належала Джексону. Близько 80 мільйонів доларів принесли акції компанії Sony / ATV, якими володів співак.

Гроші, що залишилися родичі покійного виконавця отримали від продажу ліцензій на використання його образу і записів. Зокрема, більше 30 мільйонів доларів виплатила компанія Sony Music Entertainment, яка вирішила протягом семи років випустити 10 альбомів із записами останніх пісень Майкла Джексона. У цей список потраплять також композиції, які ніколи не потрапляли в ефір. Відповідно до умов контракту, спадкоємці короля поп-музики зароблять на даній угоді від 200 до 250 мільйонів доларів.

Ще близько шести з половиною мільйонів доларів склали доходи від продажу квитків на концертний тур This Is It, який збирався провести Джексон. Відзначимо, що в рамках даної програми співак не встиг влаштувати жодного шоу. Однак багато його прихильників не стали повертати квитки, зберігши їх як сувеніри.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: