Стівен Кінг випускає книгу, яку писав 25 років

Легендарний письменник Стівен Кінг, який працює в жанрі жахів, повідомив про вихід своєї нової книги "Під куполом", над якою він працював 25 років.

Об'єм книги Стівена Кінга "Під куполом" в 1120 сторінок, кількість дійових осіб і обхват змальовуваних подій дозволили видавцям назвати цей твір "епосом".

"Вперше ідея цієї книги мені прийшла, коли я був зовсім молодий, і тоді мені здавалося, що цей проект дуже грандіозний для мене, тому я вирішив його відкласти на якийсь час. Але це була прекрасна ідея, і вона ніколи не покидала мене. Ця книга сиділа в мені як заноза і ніби твердила: "Напиши мене". І в результаті я її закінчив", - повідомив Кінг про свій роман, який почав писати ще в 1980-х роках.

За сюжетом, невидима сила відокремила Честерс Міллз, штат Мен, зі всіма його жителями непроникною стіною так, що місто виявилося відірваним від навколишнього світу, під якимось "куполом", якого ніхто не бачить. Літаки розбиваються об невидимий бар'єр, автомобілі вибухають від зіткнення з ним, а люди, що тимчасово покинули своє місто, не можуть повернутися додому.

"Мешканців Честерс охоплює паніка: ніхто не знає походження зловісного куполу, звідки він з'явився і чи можна вибратися з-під нього", - розповів про роман його автор.

У книзі задіяно понад 100 героїв, які об'єднують зусилля в спробі розгадати таємницю куполу. Команді правдошукачів протистоїть політик Джим Ренні, який намагається утримати свою владу в місті, нехай навіть ціною людських життів. Представники видавництва пообіцяли, що книга побачить світло вже в листопаді 2009 року.

Читайте також:

Стівену Кінгу - 60!

Кінга впіймали на хуліганстві

Скрипка влаштував українські вечорниці у Москві
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: