"Тачки-2" захопили лідерство у світовому прокаті

У Північній Америці "Тачки-2" зібрали 68 млн доларів, тобто на 8 млн доларів більше, ніж у перших "Тачок", що вийшли у 2006 році.

Продовження популярного анімаційного фільму студії Pixar "Тачки-2" (Cars 2) стало лідером світового та російського кінопрокату. У Північній Америці герої Блискавка Маккуїн і Метр зібрали 68 млн доларів, тобто на 8 млн доларів більше, ніж у перших "Тачок", що вийшли у 2006 році.

На другому місці в американському прокаті за підсумками минулих вихідних - комедія "Поганий учитель" із Кемерон Діаз (31 млн доларів). Третю сходинку посів лідер минулого тижня, фантастичний фільм "Зелений ліхтар" (18,4 млн доларів).

Тим часом у російському прокаті після "Тачок-2" (перше місце) іде спродюсований Стівеном Спілбергом трилер "Супер 8" (Super 8), який виручив за минулі вихідні 1,6 млн доларів.

На третій позиції опинився бойовик із Джейсоном Стетемом "Без компромісів" (1,4 млн доларів). Трохи менше - 1,3 млн доларів - заробив "Похмілля у Вегасі-2", а замикає п'ятірку лідерів "Зелений ліхтар".

Нагадаємо, що "Тачки-2" вийшли в український прокат 23 червня 2011 року.

Читайте також:

Андрій Шевченко озвучив "Тачки-2"

У мультфільму "Тачки" з'явиться продовження "Літаки"

"Історія іграшок-3" стала лідером американського прокату

"Тачки-2" захопили лідерство у світовому прокаті

"Тачки-2" захопили лідерство у світовому прокаті

Повʼязані теми:

Наступна публікація