Найбільш везуча жінка Великобританії виграє вікторини щодня

Найбільш везуча жінка Великобританії виграє вікторини щодня

Ліз Денайл / Фото: cliffshotelblackpool.co.uk

Після того, як жінка втратила роботу через скелетно-м'язове захворювання, вона стала брати участь в різних вікторинах і почала вигравати їх одну за одною.

Найбільш везучою жінкою Великобританії газета Daily Mail назвала колишню працівницю банку в Ноттінгемі Ліз Денайл. Після того, як жінка втратила роботу через скелетно-м'язове захворювання, вона стала брати участь в різних вікторинах і почала вигравати їх одну за одною.

За словами Денайл, з минулого жовтня вона практично кожен день щось вигравала. Зараз майже вся її квартира заставлена ​​призами. Крім різних побутових предметів їй вдалося виграти 37-дюймовий LCD телевізор, домашній кінотеатр, кілька ігрових приставок, а також тижневу оплачену поїздку в 5-зірковий готель в Кенії.

До того ж жінка дісталася до телебачення, де взяла участь в шоу Deal or No Deal, вигравши 16 тисяч 500 фунтів стерлінгів.

При відсутності роботи постійні виграші дозволяють Денайл цілком непогано жити. Гроші вона отримує від продажу речей, які вважає непотрібними. Наприклад, вона з успіхом продала дорогі ігрові приставки.

"Деякі з призів дуже дивні, наприклад картонне зображення в повний зріст героїв мультфільму. Але завдяки їм життя мені здається куди кращим", - заявила жінка.

Читайте також:

Україна може заробляти на лотереях більше мільярда

Московський бомж виграв 700 тисяч, купивши квиток на останні гроші

Британець перетворив три долари на два мільйони

Наступна публікація