Московський бомж виграв 700 тисяч, купивши квиток на останні гроші

Московський бомж виграв 700 тисяч, купивши квиток на останні гроші

Ілюстрація / Фото: Veer

62-річний безпритульний купив лотерейний квиток на останні гроші. І саме цей квиток виявився виграшним.

Московський бомж білоруського походження виграв в лотерею 700 тисяч рублів, на які збирається побудувати собі на батьківщині житло.

62-річний Юрій купив лотерейний квиток на останні гроші. І саме цей квиток виявився виграшним. Він приніс бездомному 700 тисяч рублів.

Довгий час чоловікові не щастило. Спершу він працював тренером у спортивній школі в Білорусі, але потім втратив сім'ю в ДТП, а потім залишився без житла. На заробітки він вирушив до Москви, був і ліфтером, і вантажником, і різноробочим.

Тепер з виграшем бездомний збирається повернутися до Білорусі. На виручені гроші він хоче побудувати будинок і жити там разом зі своєю собакою.

Нагадаємо, що в березні 2011 року 60-річний інженер з Великобританії Стів Уайтлі виграв на скачках більше двох мільйонів доларів. Літній англієць вгадав переможця у всіх шести заїздах.

При цьому ставка Уайтлі була мізерно мала - всього три долари. Британець поставив рекорд, тому що ніхто ніколи не вигравав такої великої суми з настільки малої ставки. На виграну суму щасливий інженер збирається насамперед відправитися в подорож по Австралії.

У жовтні 2010 року у Великобританії стався ще один випадок дивного збагачення. Житель країни виграв в лотерею EuroMillions 129 мільйонів євро.

"Це найбільший лотерейний джекпот, який коли-небудь виплачувався приватній особі у Великобританії", - повідомив представник організатора проведення розіграшів лотереї.

Читайте також:

Британець перетворив три долари на два мільйони

Два американці виграли у лотерею 355 мільйонів доларів

Британець зірвав рекордний джекпот в Європі - 129 млн євро

Повʼязані теми:

Наступна публікація