Британець перетворив три долари на два мільйони

Британець перетворив три долари на два мільйони

Стів Уайтлі виграв на скачках більше двох мільйонів доларів

60-річний інженер з Великобританії поставив на скачках 3 долари і вгадав переможців усіх заїздів. Зі своєї невеликої ставки він отримав 2 мільйони.

Британець Стів Уайтлі виграв на скачках більше двох мільйонів доларів. При цьому його початкова ставка була всього три долари. Чоловік вгадав переможця у всіх шести заїздах.

Виграш 60-річного інженера з Великобританії є рекордним: нікому раніше не вдавалося отримати настільки великий прибуток з такою маленької ставки. Шанси вгадати фаворита всіх заїздів мізерно малі, проте якщо пощастить - коефіцієнт виграшу збільшується у багато разів.

"Я поставив на першого коня, тому що він був фаворитом. На другого - тому що жокеєм був мій земляк, на третього - тому що його звуть так само, як мого знайомого, на четвертого - тому що його звуть, як довколишнє селище; на п'ятого - не знаю, чому я поставив на п'ятого". - розповів щасливчик.

Перше, що збирається зробити на отримані гроші Стів Уайтлі, це відправитися в подорож по Австралії.

Нагадаємо, що у жовтні 2010 року інший мешканець Великобританії зірвав рекордний джекпот в Європі - 129 мільйонів євро. Він став єдиним серед кількох десятків мільйонів учасників розіграшу, хто правильно вказав всі сім загаданих чисел. Вірогідність виграти у цьому випадку була оцінена як 1/76275360.

Але не завжди виграні гроші йдуть на користь "улюбленцям фортуни". Так, 26-річний британець Майкл Керролл, який у 2002 році виграв в лотерею близько 16 млн доларів, зараз знову живе на допомогу з безробіття. Більше того, від нього пішла дружина з дочкою, оскільки чоловік кинув роботу і почав жити собі на втіху - захопився наркотиками, жінками легкої поведінки, тоталізаторами тощо.

Читайте також:

Переможець лотереї прогуляв 16 млн доларів і живе на допомогу з безробіття

У Франції чоловік знайшов 100 тисяч євро на смітнику

Американець заробив мільйон доларів за "стриптиз" перед Обамою

За виграш в лотереї українці платитимуть 15% суми

Британець перетворив три долари на два мільйони

Британець перетворив три долари на два мільйони

Повʼязані теми:

Наступна публікація