Переможець лотереї прогуляв 16 млн доларів і живе на допомогу з безробіття

26-річний британець виграв у лотерею 16 млн доларів і за кілька років витратив їх на повій та кокаїн. Зараз хлопець живе на допомогу з безробіття.

26-річний британець Майкл Керролл, який у 2002 році виграв в лотерею 9,7 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 16 млн доларів), знову живе на допомогу з безробіття у 42 фунти на день.

Перед тим, як зірвати джек-пот, Керолл прибирав сміття з вулиць рідного містечка Кінгс-Лінн в графстві Норфолк. Напередодні отримання виграшу він напився і влаштував бійку, отримав умовний термін і за грошима з'явився з електронним браслетом на нозі.

Ставши мільйонером, Керролл кинув роботу і почав жити собі на втіху. Вже через рік він захопився наркотиками, жінками легкої поведінки, тоталізаторами тощо. Його дружині Сандрі таке життя, природно, не сподобалося, вона забрала дочку і залишила чоловіка.

Гроші Майкл витрачав з фантастичною швидкістю. В рахунку, який він склав потім, зазначено: "сім'я і друзі – 5 млн фунтів, тоталізатор – 1 млн, побутова техніка – 800 тисяч, машини - 400 тисяч, будинок – 325 тисяч, вечірки – 300 тисяч, кокаїн - 230 тисяч, коштовності – 200 тисяч, повії – 100 тисяч фунтів тощо".

У 2008 році у Керролла залишилися останні півмільйона. Рік тому він продав свій автопарк за 400 тисяч фунтів, але швидко витратив і їх.

"Вечірка закінчилася. Моє життя повернулося до реальності. Жити на 42 фунти на тиждень (допомога безробіття) легше, ніж маючи мільйони", - впевнений Керролл.

Можливо, з ним міг би погодитися інший мільйонер, американський водій Абрахам Шекспір, який виграв у лотерею 31 мільйон доларів, але заплатив за це життям. Нещодавно поліція Флориди знайшла останки Шекспіра, замуровані в бетоні у фундаменті будинку, який він почав зводити на несподівано отримані гроші.

Читайте також:

Найбільшого ледаря Німеччини вперше за 36 років змусили працювати

Шекспіра замурували в бетоні після багатомільйонного виграшу

У Франції чоловік знайшов 100 тисяч євро на смітнику

Володаря "найкращої роботи у світі" вкусила смертельно небезпечна медуза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: