Україна може заробляти на лотереях більше мільярда

Фінансові надходження до бюджету від продажів лотерейних білетів можуть збільшитися з 200 мільйонів гривень до мільярда.

Після прийняття Верховною радою закону, що регулює діяльність державних лотерей, фінансові надходження до бюджету від продажів лотерейних білетів можуть збільшитися з 200 мільйонів гривень до мільярда. Про це повідомив народний депутат Юрій Полунєєв.

Як відмітили представники українських операторів державних лотерей, поширена думка чиновників про те, ніби сфера регулювання лотерейної діяльності - це легке завдання, є катастрофічно помилковим. А відсутність бажання політиків вникати в суть проблем, і пошук ними поверхневих, експериментальних рішень, сьогодні є характерними для ситуації з правовим регулюванням у багатьох країнах СНД.

Голова комітету Асоціації Європейських лотерей з правових і статутних питань Тьєерд Веєнстра відмічає, що оскільки в Європі державні лотереї відокремлені від інших видів азартного бізнесу, Україна, керуючись існуючими стосунками з європейським законодавством, повинна реформувати і свої акти таким чином.

країнах ЄС мільярди євро, виручені від продажів державних лотерей, йдуть на соціально важливі питання: підтримку спорту, добродійність молодіжні, екологічні програми. Якщо Україна відрегулює цю сферу по європейському прикладу, тіньова азартна індустрія сходитиме нанівець, а лотереї набудуть рис соціально відповідального бізнесу", - заявив Веєнстра.

Обговорюючи європейську практику ліцензування операторів державних лотерей Філіп Влаємінск, юридичний радник Асоціації, відмітив, що компаніям, які бажають працювати на цьому ринку, закон повинен пред'являти жорсткі вимоги як по їх фінансових можливостях, так і розвитку інфраструктури і професійному рівню фахівців, працюючих в компанії. "Цей ринок не монополізований, проте на ньому не може працювати безліч компаній.

Тому усім потенційним операторам пред'являються високі вимоги, які мають бути прописані законодавчо", - підкреслив Влаємінск.

Читайте також:

Верховна Рада заборонила азартні ігри в інтернеті

Московський бомж виграв 700 тисяч, купивши квиток на останні гроші

Британець перетворив три долари на два мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: