У Києві гурт ТІК тричі викликали на біс

Дата публікації
Перегляди
2743
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вінницький гурт ТІК 15 листопада відіграв "Весільний" концерт у Палаці спорту.

ТІК відіграв "Весільний" концерт у Палаці спорту / Фото: прес-служба
До київського концерту ТІК готувався із особливою ретельністю – підбір декорацій, світла, звуку і репетиції до 12 години ночі. Розпочався концерт із композиції "Гуляй, народ!". Після чого були "Білі троянди", і білі тронди із фанзони полетіли аж на сцену.

"Ого, мені сьогодні квіти не дарують, а засипають ними", - пожартував Віктор Бронюк.

Особливими оваціями глядачі зустріли Ірину Білик, яка була сцепіальною гостею. Творчий дует розпочав із пісні "Не цілуй", яка судячи із гарячих оплеків зали вже стала народним хітом. Після чого виконали композицію із ранньої творчості Білик "Дорога в нікуди".

А завершили дуетний виступ народною композицією "Чорні очка як терен", під час якої на сцену вибіг балет у червоних пишних сукнях і влаштував на сцені яскраве шоу.

Не обійшлось без таких хітів, як "Олені", "Вчителька", "Апрєль". На ура глядачі сприймали і нові композиції "Весела пісня", "Помаранчеві сни", "Чоловіче щастя". А пісню "Ой, піду я на гору крутую" співали всеукраїнським хором, який зібрався у Палаці спорту.

Закінчився виступ гурту ТІК символічною піснею "Ще Не Вмерла Україна". Але шанувальники не відпустили гурт без бісу і зажадали, аби ті заспівали "Сірожине пірожине".

ТІК відіграв "Весільний" концерт у Палаці спорту / Фото: прес-служба
Але тільки-но гурт попрощався і пішов за куліси, як пішла друга хвиля оплексів та закликання на біс. Цього разу ТІК зіграв "Білі троянди". Та глядачі не розходились і знову просили гурт на сцену. І вони повернулись із оптимістичною "Веселою піснею".

Київський концерт став своєрідним екватором у всеукраїнському турі гурту. ТІК встиг об'їхати 11 міст України (Західну Україну), а навесні знову відправиться у дорогу – продовжить турне Центральною та Східною Україною.

Читайте також:

Гурт ТІК по-народному презентував "Весільний" альбом

Ірина Білик та гурт ТІК розповіли історію кохання у новому відео

Ірина Білик заради Бронюка з "Тіку" повернулась до старого іміджу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація