У Москві шукають зниклу актрису Тетяну Самойлову

77-річної актриси немає вдома, в лікарнях її також не бачили. У контакті з Самойловою знаходиться її брат, але він також не виходить на зв'язок.

У Москві пропала актриса театру і зірка радянського кіно Тетяна Самойлова. Як повідомляється, "Служба милосердя" Центрального адміністративного округу, яка останні три роки піклується про артистку, не може вийти з нею на зв'язок.

Працівники служби розповіли, що Самойлової немає вдома, в лікарнях її також не бачили."Наш обов'язок - повідомити про це в поліцію і в служби соцзабезпечення… Ми стурбовані, ми за неї відповідаємо", - відзначили в "Службі милосердя".

У контакті з 77-річною актрисою знаходиться її брат, але він також не виходить на зв'язок.

Два роки тому Самойлова вже пропадала - 16 червня 2009 року вона пішла з дому, а знайшлася лише через день у лікарні № 83, у відділенні пульмонології.

Тетяна Самойлова народилася 4 травня 1934 року в Ленінграді в родині артиста Євгена Самойлова, але з раннього дитинства жила в Москві. Закінчивши спочатку балетну студію, вона не пішла танцювати, а вступила до театрального училища ім. Б. Щукіна. Пізніше вона закінчила ГІТІС.

Самойлова працювала в театрах імені Маяковського і Вахтангова. Світову популярність актриса здобула завдяки ролі Вероніки у фільмі Михайла Калатозова "Летять журавлі". Потім вона надовго зникла з екранів, поки в 1967 році не зіграла головну роль у фільмі Олександра Зархи "Анна Кареніна".

Ще в театральному училищі Самойлова познайомилася з Василем Лановим, за якого потім вийшла заміж. Пізніше вони розлучилися. Всього у Тетяни Самойлової було четверо чоловіків. Дитина у неї лише один, син Дмитро, який зараз живе в США.

Читайте також:

Тетяну Самойлову знайшли в лікарні

Акторка Тетяна Самойлова безслідно зникла

Зірка "Таксі" перерізав собі горло у в'язниці

Під час вечірки у будинку Алена Делона підстрелили дівчину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: