Вуді Аллен випустив аудіокнигу

Аудіокнига Вуді Аллена "Woody Allen's Collection", яка складається із чотирьох збірок:"Getting Even", "Without Feathers", "Side Effects" і "Mere Anarchy", надійшла у продаж.

20 липня в продаж надійшла аудіокнига Вуді Аллена "Woody Allen's Collection". До неї увійшли чотири збірки розповідей Аллена: "Getting Even", "Without Feathers", "Side Effects" і "Mere Anarchy". На папері вони були опубліковані в період з 1971 по 2007 рік.

Всі оповідання, темами яких є "мистецтво, їжа, злочини, секс, смерть і дантисти", читає сам автор. Крім того, в аудіокнигу включили інтерв'ю з 74-річним Вуді Алленом. Загальна тривалість записаних для книги матеріалів становить 12 годин.

В даний час аудіокнигу Аллена можна придбати тільки в Інтернет-магазинах.

Нагадаємо, що в 2009 році в прокат вийшов фільм "Будь що буде", над яким Аллен працював в якості режисера і сценариста. У середині травня 2010 року на кінофестивалі в Каннах була показана його нова робота - "Ти зустрінеш високого незнайомого брюнета" з Наомі Воттс, Ентоні Хопкінсом і Антоніо Бандерасом. У широкий прокат стрічка повинна вийти у вересні. Крім того, в даний час Аллен працює над фільмом "Північ у Парижі" ("Midnight in Paris"), реліз якого запланований на 2011 рік.

Читайте також:

Карла Бруні зніметься у фільмі Вуді Аллена

Вуді Ален оцінив себе у 10 мільйонів

Вуді Аллен ставить оперу

Повʼязані теми:

Наступна публікація