Вуді Аллен ставить оперу

Відомий американський кінорежисер Вуді Аллен займеться постановкою опери.

Відомий американський кінорежисер Вуді Аллен займеться постановкою опери. Про це в четвер оголосив Пласідо Домінго - генеральний директор Лос-анджелеського оперного театру. За словами Домінго, прем'єра опери постановки Аллена запланована на сезон 2008-2009. Кінорежисер узявся за  оперу Пуччині "Джанні Скіккі" ("Gianni Schicchi"). "Я поки не знаю, що маю робити", - заявив режисер, коментуючи свій дебют на оперній сцені, - "Проте некомпетентність ніколи не заважала мені з ентузіазмом братися за справу".   

"Джанні Скіккі" є завершальною частиною "Триптиха" ("Il trittico") - трьох одноактних опер Пуччині. Дві інші частини - "Плащ" ("Il Tabarro") і "Сестра Анжеліка" ("Suor Angelica") - повинні з'явитися на сцені Лос-анджелеської опери у постановці кінорежисера Уїльяма Фрідкіна (William Friedkin). У числі найбільш відомих робіт Фідкіна - "Французький зв'язковий" ("The French Connection", 1971) та "Екзорцист" ("The Exorcist", 1973).   

Майбутню роботу зі своїм колегою Фрідкін назвав "подарунком небес".  Пласідо Домінго - відомий оперний співак - після того, як став генеральним директором Лос-анджелеського оперного театру, неодноразово заявляв, що має намір залучати до постановок кінорежисерів. Так у лютому 2007 року було оголошено, що в репертуарі цього театру з'явиться опера "Муха" - сценічна версія знаменитого науково-фантастичного трилера. Оперу, також як і фільм, ставитиме режисер Девід Кроненберг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: