Чоловік Гурченко досі не може змиритися із втратою дружини

Дата публікації
Перегляди
2171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік Гурченко досі не може змиритися із втратою дружини

Він втратив її у березні минулого року

До дня народження Гурченко Сергій Сенін підготував пам'ятну виставку.

Сьогодні День народження Людмили Гурченко. Радянській арт-іконі виповнилося б 77. В березні минулого року її не стало. Але вона залишилась в піснях, у фільмах, у серцях шанувальників кількох поколінь, у спогадах рідних і близьких, повідомляє "Сніданок з 1+1".

Чоловік Людмили Марківни Сергій Сенін досі не може оговтатися від втрати дружини.

"Порожнеча величезна, яку так чи інакше намагаєшся заповнити чимось, що якось пов'язано з Люсею, з пам'яттю, з якимись можливостями, які зараз можна донести до шанувальників", - каже вдівець Людмили Гурченко Сергій Сенін.

До дня народження Гурченко Сергій Сенін підготував пам'ятну виставку. Картини, фотографії, сценічні сукні. Сьогодні тут буде багато гостей.

"Це спроба і бажання врятувати себе, тому що можна збожеволіти. Адже те велике життя, яке було в нас з Люсею, настільки проросло в мені. Я розумію, що не замінити, але якесь ворушіння триває", - каже чоловік.

Він втратив її у березні минулого року. Несподівану смерть спричинила травма, після якої іменита дружина вже не піднялась – перелом шийки стегна. Вона просто впала, коли вигулювала собаку.

Життя Людмили Гурченко складалося по-різному. Не завжди успішною була її кар'єра. Та якими б болючими не були падіння, акторка завжди залишалася вірною самій собі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація