Родичі Гурченко готові боротись за спадщину

Донька та онука Людмили Гурченко хочуть половину спадщини. Вони готові боротись із вдівцем Сергієм Сеніним за майно артистки.

Смерть легендарної актриси театру і кіно Людмили Гурченко не тільки не згуртувала її сім'ю, але, схоже, ще внесла ще більший хаос і недомовки у відносини.

Звичайно, не для кого не секрет, що навіть при житті стосунки Людмили Марківни з близькими були дуже напруженими, і навіть доходило до судових розглядів. Тепер же, перед "недружними" родичам виникла ще одна серйозна проблема - поділ спадку зірки.

І хоча, спадщину Людмили Марківни, за теперішніх часів не назвеш сильно великою, однак, за трикімнатну квартиру в елітному районі Москви, заміську дачу та автомобіль "Audi A4" родичі готові розгорнути справжні бойові дії.

До речі, крім нерухомості, в загальній складності ціною близько 25-30 мільйонів рублів, після смерті Людмили Марківни залишився бізнес - "Кіностудія Сергія Сеніна" і авторські права на ряд творчих проектів, які також належить розділити вдівцю, дочці Марії та онуці Олені.

Можливо, ситуацію вирішить оголошення заповіту народної артистки. Хоча родичі Гурченко не збираються поступатися і мають намір претендувати рівно на половину всього нажитого легендарною Людмилою Марківною.

Адвокат Олександр Добровінський розповів, що за законодавством, якщо немає заповіту, то половину майна отримає чоловік, а друга половина ділиться між чоловіком і дітьми. Отже, Сергій Сенін отримає 75% спадщини, і всього 25% відійде дочці Людмили Марківни, Марії.

Читайте також:

У Москві поховали Людмилу Гурченко

Гурченко померла, коли дивилась кіно про себе

Гурченко сама вишила собі сукню для похорону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: