Роботи "батька" фотоеротики виставили в Києві

Дата публікації
Перегляди
4339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Роботи "батька" фотоеротики виставили в Києві

Фотографії Брандта створили справжній переворот у фотомистецтві

Під таким незвичним кутом на оголене людське тіло до британського фотографа ще не дивився ніхто.

Сьогодні у столиці відкривається виставка легендарного британського фотографа Біла Брандта, якого називають "батьком" класичної фотоеротики, повідомляє "Сніданок з 1+1".

Плече, око, рука – кожна деталь людського тіла – довершена, еротична, а головне, природна, скульптура – таким наше тіло до нього не бачив ще жоден об'єктив фотокамери. Схрещені людські пальці тут більше нагадують велетенську скелю десь на безлюдному острові в океані.

Під таким незвичним кутом на оголене людське тіло до британського фотографа ще не дивився ніхто. Поменше світла, побільше власне тіла у кадрі – за таким принципом у досить бідні на еротику 30 роки створював свої шедеври британець Біл Брандт.

Тоді його фотографії створили справжній переворот у фотомистецтві. Адже він першим використав ширококутний об'єктив на такій близькій відстані. І тільки тоді оголені тіла перестали бути просто… еротикою.

Дивіться також: У Києві покажуть еротику 30-тих років

Не тільки побачити, а й привласнити класичний витвір еротичного жанру українці мають змогу ще до січня місяця. Саме стільки британська виставка гостюватиме у столиці. Щоправда, ціни, на відміну від самих робіт, фантазію аж ніяк не збуджують.

"В середньому їхня ціна – 4,4 тисячі фунтів – це великі, а маленькі – 2,5", - каже куратор виставки.

У Києві відкривається виставка британського фотографа Біла Брандта

У Києві відкривається виставка британського фотографа Біла Брандта

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація