Серед українського бомонду стало модно ходити на виставки

Дата публікації
Перегляди
1833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Серед українського бомонду стало модно ходити на виставки

У день відкриття Арт-Києва "Мистецький арсенал" ледь розмістив усіх поціновувачів мистецтва

Зірки виходять "в світ", щоб себе показати, і на суч-арт подивитися.

Співаки, художники та телезірки - знову мали привід поблукати коридорами "Мистецького арсеналу". АРТ-Київ стартує сьогодні для усіх. Напередодні відчинив двері для обраних, повідомляє ТСН.Особливе.

Арт-Київ. Для Наталі Розинської мистецький захід став приводом, щоб вивести в люди свого нареченого екс-майора Миколу Мельниченка. Серед картин він має досить напружений вигляд і зізнається - на виставку прийшов не з власного бажання.

"Вона мене взяла і сказала: "все, пішли", і не лишила жодного вибору", - каже чоловік.

Про суди та політику колишній майор говорити відмовляється, проте залюбки розповідає про весілля. Оформити свої стосунки пара планує вже цього місяця.

"Підемо до РАГСу. Як звичайні люди. На моє переконання, подружжя має піти у РАГС. І брати шлюб саме там", - переконує Мельниценко.

Цікавість до сучасного мистецтва виказало й подружжя Тігіпків. Віце-прем'єр навіть похизувався перед ТСН.Особливе своєю колекцією.

"Останні дві роботи купив у Савадова і дуже задоволений цим. А так багато купляю, практично всіх тільки українців і всіх сучасних", - розповідає Тігіпко.

Але на Арт-Київ пан Тігіпко завітав з особливою місією.

"Я сьогодня прийшов, щоб подякувати Олегу Кулику, тому що теж купив у нього роботу і вона просто чудова", - каже чоловік.

Художник Кулик тішиться з того, що його творіння потрапило до колекції відомого політика. Картину "Альбатрос", за словами Олега Кулика, подружжя обирало разом. Та переговори вела дружина Тігіпка Вікторія.

Актор і шоу-мен Антін Мухарський на виставку прийшов сам. Останнім часом на світських заходах він з'являється без своєї дружини - Сніжани Єгорової. Каже, у їхній родині кожен обирає розваги за свій смак.

"Ми для себе визначили, що "давай не будемо силувати одне одного, якщо тобі не хочеться десь йти, то ти не йдеш. Якщо мені не хочеться, то я не йду". Я не хочу сам себе ламати, я втомився від цього", - каже чоловік.

Черги на вході, тисняви - біля дверей. 20 галерей із шести європейських країн, відомі українські художники і початківці - у день відкриття Арт-Києва "Мистецький арсенал" ледь розмістив усіх поціновувачів мистецтва. Триватиме виставка два тижні.

Мельниченко з Розинською прийшли подивитись на сучасне мистецтво

Мельниченко з Розинською прийшли подивитись на сучасне мистецтво

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація