Літковська презентувала бунтарську колекцію

Молода та відома дизайнерка Лілія Літковська представила свою колекцію весна-літо' 2011, для якої так і не придумала назву.

27 жовтня в свою нову колекцію (весна-літо' 2011) в рамках проекту журналу Marie Claire Touch&see fashion party представила дизайнер Лілія Літковська.

У нової колекції Лілії Літковської немає окремої назви. Цього разу акцент був зроблений виключно на самих речах, як основному напрямку діяльності дизайнера. На перший погляд простота і лаконічність форми, яку підкреслила чорно-біла гама, при найближчому розгляданні зберігає фірмовий складний крій.

У колекції присутні двошарові речі - спідниця + штани, сорочка + ще одна сорочка, але цього разу все це в поєднанні з несподіваною жіночністю, відкриваючи невідомий бік дизайнера. Речі зроблені виключно із натуральних тканин - шовк, шерсть, органза і оксамит. Але у всій цій видимій простоті і лаконічності проглядається знайома всім по минулих показах бунтарська сутність дизайнера - необроблені краї або грубо зрізаний поділ жіночної сукні.

У цей вечір всі запрошені гості змогли особисто поспілкуватися з Лілією Літковською, більш детально ознайомитися з моделями нової колекції. Офіційна частина презентації пройшла у формі бліц-інтерв'ю з дизайнером, під час якого Ліля розповіла про основні ідеї та елементи своєї колекції і озвучила основні акценти.

Читайте також:

UFW-2010: геометрія від Літковської

Ліля Літковська презентувала колекцію "Сон у зимову ніч"

UFW 2009: показ Лілії Літковської

Повʼязані теми:

Наступна публікація