Ніколь Кідман стала німфою для Harper's Bazaar

Голлівудська актриса Ніколь Кідман знялась у фотосесї для Harper's Bazaar та розповіла про свою сім'ю.

Актриса Ніколь Кідман стала головною героїнею свіжого Harper's Bazaar - вона постала перед читачами в сонячній і теплій (особливо це відчувається взимку) фотосесії. Для неї Ніколь приміряла розкішні сукні, а разом з ними такий знайомий її шанувальникам ніжний і жіночний образ.

Також Ніколь дала журналу інтерв'ю, в якому зачепила, в тому числі, і особисті теми.

Про чоловіка Кіта Урбана: "Я не забуваю думати щось на зразок: "Боже мій, спасибі, що послав мені цю людину. Я обіцяю бути відданою їй до кінця своїх днів". (...) Після нашого знайомства я молилася про те, що, якщо він - не мій єдиний, то нехай я зустріну когось схожого на нього".

Що б вона хотіла сказати самій собі в 20 років: "Ти зустрінеш кохання всього твого життя. Я все життя, повністю, усім своїм єством сподівалася, що це відбудеться".

Про "суперечку" між сімейним життям і кар'єрою: "Мені подобається питати людей, що б вони вибрали - велику любов, яка триває ціле життя, або дивовижну кар'єру. Деякі люди і справді відповідають, що більше хотіли б запаморочливу кар'єру".

Про материнство: "У мене з'явилися діти, коли мені було 25-ть і 27 (мова йдеться про прийомних дітей Ніколь Кідман і її колишнього чоловіка Тома Круза -. прим). Я думаю, зараз у мене більше терпіння, але менше фізичної енергії".

Читайте також: 

Ніколь Кідман заважає жити своїм сусідам

Ніколь Кідман збільшила груди

Ніколь Кідман та Гвінет Пелтроу зіграють чоловіка і дружину

Повʼязані теми:

Наступна публікація