Гурт "Время и Стекло" припиняє своє існування

Дата публікації
Перегляди
177к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гурт "Время и Стекло" припиняє своє існування

Фото: instagram.com/vremyaisteklo

Надя Дорофєєва та Позитив вирушають у свій прощальний тур.

Популярний український гурт "Время и Стекло", який вчора випустив кліп-ретроспективу на пісню "Навсегда/Никогда", наразі оголосили, що припиняють своє існування.

На офіційному YouTube-каналі гурту було опубліковано відео, в якому Надя Дорофєєва і Позитив оголосили дату свого останнього концерту і розповіли про причини такого непростого рішення.

"Цього року нашому гурту 10 років. Ми відчуваємо, що віддалися на 100% і зробили максимально все як "Время и Стекло". Як люди, які завжди любили дарувати радість, епатувати, робити нове - ми всіма клітинками душі відчуваємо, що готові до нового етапу. Дякуємо, що пройшли з нами цей прекрасний 10-річний період життя. Все це робилося для вас, разом з вами і завдяки вам", - зауважила Надя.

Позитив своєю чергою заявив, що вони продовжують товаришувати та працювати разом.

"Ми продовжуємо свій шлях. Ми працюємо разом. Ми товаришуємо. Немає нічого поганого в тому, що кожен із нас як особистість і індивідуальність продовжить свій шлях", - зауважив Олексій.

Наразі гурт вирушає у свій прощальний тур, який завершиться великим концертом у Києві.

Фото: MOZGI Entertainment

"Ці пів року ми проведемо в прощальному турі. Ми будемо готуватися до найважливішої події - останнього концерту гурту "Время и Стекло", на якому всі разом відірвемося під улюблені треки! 11 вересня. Київ. Палац "Україна", - заявив артист.

Також у відео Надя та Позитив зізналися, що для них є "Время и Стекло". Так за словами Дорофєєвої, для неї це не історія Попелюшки.

"Время и Стекло" – це доля, велике щастя, кайф, труднощі… Це зовсім не історія Попелюшки, це історія великої праці і вдачі, великої любові і величезної віри всієї нашої команди", - зізналася співачка.

А для Олексія проєкт став реалізацією всього, про що він мріяв.

"Для мене "Время и Стекло" - це подорож. Реалізація того, що я хотів зробити в творчому плані, що я хотів зробити на сцені, і у мене з’явився найкращий партнер – Надя Дорофєєва", - заявив музикант.

Нагадаємо, що у грудні 2019-го гурт "Время и Стекло" відсвяткував дев'ятиріччя на сцені. Тоді Потап, Надя Дорофєєва та Позитив пригадали, як і з чого все починалось. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
177к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація