Лоліта вийшла заміж вп'яте

Російська співачка Лоліта Мілявська вийшла заміж за коханого Дмитра Іванова, за якого старша на 11 років.

20 березня Лоліта Мілявська зіграла весілля з 36-річним спортсменом. Дмитро Іванов став вже п'ятим за рахунком законним чоловіком співачки. Лоліта старша за свого чоловіка аж на 11 років.

Виконавиця в одному зі своїх останніх інтерв'ю зізналася, що тільки з Дімою зрозуміла, що таке справжнє почуття, що таке любов. З Дімою, вона відчуває себе щасливою. Обранець співачки знаходиться в прекрасних стосунках з її донькою Євою.

На святі побувало близько 100 гостей. Лоліта до одруження не знала про те, де відбудеться її весілля. Організацією урочистості зайнялися друзі співачки та її наречений. Але, те, що церемонія має пройти за обрядом Каббали вирішила сама Мілявська. Виконавиця давно цікавиться Каббалою.

Зазначимо, що каблучку для Мілявської Іванов замовив у ювеліра Демі Мур, який виготовив обручки голлівудській зірці і її коханому Ештону Катчеру.

Співачка з'явилася в персиковому вбранні, пошитому Ігорем Чапуріним. З чуток воно обійшлося їй більш ніж в 20 000 євро. На нареченому був костюм від Вів'єн Вествуд.

Читайте також:

Донька Лоліти Мілявської хвора на аутизм

Лоліта влаштувала секс на пляжі із молодим коханцем

Лоліта Мілявська виходить заміж за молодого спортсмена

Повʼязані теми:

Наступна публікація