Побачення із Шарліз Терон продали за 20 тисяч

Актриса Шарліз Терон піде на гру "Lakers" із тим, хто купив побачення із нею на благодійному аукціоні, організованому нею.

Шарліз Терон / Фото: Архів
Актриса Шарліз Терон вже багато років піклується про бідних жителів Африки, влаштовуючи і підтримуючи ініціативи, покликані їм допомогти. На цей раз її благодійний вечір, який відбувся вчора в нью-йоркському ресторані Дарбі, знову був присвячений Африці.

Гостями заходу стали знамениті і не дуже друзі Шарліз. Зокрема, підтримати актрису заглянули Джон Хемм з Дженніфер Вестфілд, Лоренцо Мартон, Чейєнн Джексон та багато інших. Особливо рада бачити Терон була Лів Тайлер.

У рамках вечора відбувся ще й благодійний аукціон. І тепер Шарліз Терон легко може давати майстер-клас на тему "як продати те, що коштує тисячу доларів, в 20 разів дорожче". Справа в тому, що одним з лотів аукціону були квитки на гру "Lakers". Однак до них дещо додавалося - сама Шарліз. Дізнавшись, що на стадіон їх супроводить прекрасна актриса, чоловіки почали піднімати ставки. У підсумку квитки "пішли" за 20 тисяч доларів.

Шарліз Терон створила проект допомоги Африці ще три роки тому. Його основне завдання - створити максимально безпечні і комфортні умови життя для дітей у ПАР. Терон взагалі чимало вкладає в благодійну діяльність - так, вона не тільки намагається допомогти африканському населенню, але і бореться за права меншин в США.

Читайте також:

Сексуальна Шарліз Терон знялась для Elle

Шарліз Терон продала свій поцілунок жінці за 140 тисяч

Шарліз Терон стала послом світу ООН

Повʼязані теми:

Наступна публікація