Філіп Кіркоров жорстоко побив молоду жінку

Філіп Кіркоров жорстоко побив молоду жінку

Філіп Кіркоров / Фото: liveinternet.ru

Режисер церемонії вручення музичної премії "Золотий грамофон - 2010" звинуватила співака у тому, що він її жорстоко побив. У жінки струс мозку.

Філіпа Кіркорова знову звинуватили в рукоприкладстві. Причому - з наслідками: непритомністю та струсом мозку. Другий режисер церемонії вручення музичної премії "Золотий грамофон - 2010" 25-річна Марина Яблокова повідомила в міліцію, що її побив співак Філіп Кіркоров.

За словами адвоката жінки, вона попросила порушити відносно Кіркорова справу. Яблокова стверджує, що співак образив і побив її.

Як розповів адвокат, зіткнення між його клієнткою і Кіркоровим відбулося в Кремлівському палаці, коли співак репетирував свій номер перед виступом на "Золотому грамофоні". Кіркорову не сподобалося, що йому в очі світить прожектор, і він в грубій формі висловив своє невдоволення Яблоковій, що відповідала за технічне забезпечення.

"Яблокова спокійно попросила Кіркорова почекати, поки світло буде налагоджено, на що Кіркоров відповів нецензурною лайкою в мікрофон. Тоді Марина обурилася і попросила Філіпа перестати її ображати. Філіп оскаженів і з криками "Я тебе вб'ю!"Підбіг до неї і вдарив рукою по обличчі", - розповів адвокат.

За даними адвоката, від удару жінка впала, після чого Кіркоров став бити її ногами, поки йому не завадили свідки події.

Адвокат розповів також, що його клієнтка втратила свідомість, а пізніше лікарі діагностували у неї струс мозку і множинні гематоми.

Відзначимо, що це не перший спалах агресії у відомого співака. У серпні 2004 року Філіп Кіркоров був засуджений за кримінальною статтею. Тоді суд Ростова-на-Дону визнав його винним у публічній образі журналістки Ірини Ароян і засудив до штрафу в 60 тисяч рублів.

Читайте також:

Філіп Кіркоров образив директора цирку

Кіркорова звинуватили у побитті пасажирів літака

Кіркоров напав на журналістку і потрощив камеру

Повʼязані теми:

Наступна публікація