Кіркорова звинуватили у побитті пасажирів літака

Прес-служба співака стверджує, що пасажири були п'яними і ображали співака.

Представники ВАТ "Солікамський магнієвий завод" (Пермський край, Росія) у п'ятницю провели прес-конференцію, заявивши, що російський співак Філіп Кіркоров 18 жовтня на борту літака Москва-Дніпропетровськ, нецензурно висловлюючись, завдав удари співробітникам заводу.

У свою чергу, прес-секретар Кіркорова Ольга Алексєєва спростовує інформацію про те, що артист побив пасажирів літака, що летіли рейсом Москва-Дніпропетровськ.

"Заяви представників "Солікамського магнієвого заводу" про нібито напад на них Філіпа Кіркорова не мають ніякого відношення до дійсності", - заявила вона.

"Вони дійсно летіли одним рейсом з Філіпом і його колективом в Дніпропетровськ, і деякі з них перебували в стані алкогольного сп'яніння", - прокоментувала Алексєєва.

За її твердженням, один з представників заводу, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, ображав Кіркорова. Вона також зазначила, що це "зафіксовано документально". "І я думаю, що це буде передано необхідним структурам", - підкреслила прес-секретар співака.

"Я прослухала аудіозапис прес-конференції (проведеної представниками заводу), обов'язково передам її нашим юристам, і якщо в словах представників угледять наклеп і образу, то ми будемо звертатися до правоохоронних органів", - сказала прес-секретар.

Крім того, вона висловила здивування тим, що представники заводу тільки через кілька днів наважилися скликати прес-конференцію і звернутися до громадськості. "Я зі свого боку розцінюю це як можливість і бажання отримати якісь дивіденди для себе і для своєї ділової репутації", - зробила акцент прес-секретар Кіркорова.

Вона також додала, що "в Росії дуже часті випадки, коли люди, навіть проходячи повз, згодом намагаються якось заявити про себе через Філіпа Кіркорова".

Як повідомлялося, 1 вересня Кіркоров вихопив мікрофон журналістки, обірвав дріт, нахилився і сказав: "Пішла на х ..! Я тебе задушу!".

Читайте також:

Кіркоров написав пояснювальну записку "маленькому татаринові"

Кіркоров напав на журналістку і потрощив камеру

На Кіркорова подали до суду, бо він знову обзивається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: